

“Als advocaat werk ik graag op een laagdrempelige manier. Bovenal vanuit een sterk rechtvaardigheidsgevoel en met de menselijke maat. Ik zoek naar praktische oplossingen binnen de mogelijkheden van ons recht om zo niet nodeloos te hoeven procederen.
Na ruim 20 jaar werkzaam te zijn geweest bij diverse overheden, heb ik in 2013 de overstap gemaakt naar de advocatuur. Ik onderscheid me door veel praktijkervaring met diverse partijen op met name bestuursrechtgebied. Ik houd oog voor klanten en hun conflicten. Altijd vanuit de ambitie om deze conflicten op te lossen. Het liefst gezamenlijk en in minnelijk overleg. Ik zoek altijd de juiste toon in mijn werk, net als in vrije tijd op mijn alt-saxofoon.”
Marleen van Aken studeerde Nederlands Recht aan de Universiteit van Maastricht. Na haar studie in 1990 heeft zij als beleidsjurist gewerkt bij diverse overheden. Zij heeft een ruime ervaring als jurist op het gebied van overheid en privaatrecht, alsmede op het gebied van het publiekrecht. Sinds 2013 is Marleen van Aken werkzaam als advocaat, vanaf 2014 bij KampsVanBaarAdvocaten. Recentelijk is ze benoemd tot lid van de bezwaarschriftencommissie gemeente Brunssum.
Tot haar werkzaamheden behoort onder andere:
Voorts houdt Marleen van Aken zich bezig met het personen-en familierecht en vastgoedrecht.
Voor direct contact met Marleen van Aken klikt u hier.